AgJo

Dodano: 20 czerwiec 2012 r.

Dzień dobry wszystkim.
Otóż zdarzyło mi się chyba kilka razy przed i po popełnieniu grzechu że pomyślałam sobie że najwyżej pójdę do spowiedzi. Czy może coś w tym stylu. Teraz nie dawno dowiedziałam się o zuchwałym grzeszeniu licząc na Miłosierdzie Boże. Boję się że po tym jak się już dowiedziałam znów popełniłam wbrew temu przykazaniu. Czy teraz mogę przyjąć KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ czy nie???

Portret użytkownika Anonymous Jacek i mój Anioł Stróż
Anonymous Jacek i mój Anioł Stróż (anonimowy), 20 czerwiec 2012 r.

Bóg jest miłością samą w sobie. Boga nie możesz obrazić. Boga nie można obrazić, ani nie można Bogu sprawić przykrości. Bóg jest absolutem. Bytem doskonaym. Czyniąc źle, obrażasz samą siebie i tylko sobie wyrządzasz krzywdę. Bo każda myśl, każdy czyn, każde słowo jak bumerang powróci do Ciebie. Jeśli czynisz dobro, powracało będzie dobro. Jeśli czynisz zło, powracało będzie zło. Dlatego zła nie wolno popełniać, ani złych występków czy uczynków. A jeśli postąpiłaś źle, to napraw to. Jeśli świadomie popełniasz zło, licząc na wybaczenie, to jesteś w błędzie. Bo musisz naprawić to co zostało dokonane złego.
Mamy różne myśli i różne czyny. Mamy wolny wybór. Jeśli rozróżnbiasz dobro od zła, jesteś na dobrej drodze. Błądzimy kazdego dnia i kazdego dnia doknywać musimy woborów. Życie jest szkołą, którą musimy odbyć. Codziennie modlimy się do Pana, za pośrednictwem Jego Aniołów. Spójrz we własną duszę każdego dnia i zapytaj siebie samą czy Twój dzień przyniósł dobrą, czy złą ocenę. Usłyszysz odpowiedź, bo odpowiedzią jest sumienie. Życzę Ci w imieniu moim i mojego kochanego Anioła Stróża wszystkiego najlepszego w edukacji życiowej.

Portret użytkownika Łukasz
Łukasz (anonimowy), 20 czerwiec 2012 r.

Myślę, że zależy jaki to był grzech, czy powszedni, czy śmiertelny.
Jak możesz tak myśleć? Wyobraź sobie osobę, którą kochasz i jak sobie byś pomyślała: "obrażę ją, powiem jej coś co ją zaboli, zrobię coś jej złego, najwyżej później ją przeproszę."

Dodaj nową odpowiedź

Image CAPTCHA