aniamarzenka

Dodano: 12 listopad 2013 r.

Stoję na zakręcie mojego życia. Pilnie proszę o modlitwę w celu rozeznania powołania. Boże może mnie nie słyszysz usłysz proszę modlitwę Tobie wiernych.

Portret użytkownika Mryczek
Mryczek, 30 grudzień 2013 r.

Stały spowiednik + Pismo Święte + słuchanie rodziców + towarzyszenie duchowe + włożone serce i modlitwa = dobry początek :) To piękne, że prosisz o modlitwę. Mam nadzieję, że zostaniesz szczodrze obdarowana.

Portret użytkownika aniamarzenka
aniamarzenka, 14 grudzień 2013 r.

Dziękuję wszystkim za wypowiedziane dobro, przede wszystkim za modlitwy. "I jeszcze zapewniam was: jeśli dwóch z was na ziemi zgodzi się co do jakiejkolwiek sprawy, by o nią się modlić, to spełni się im za sprawą mojego Ojca, Tego w niebie. Bo gdzie dwóch lub trzech jest zebranych w moje imię, tam jestem wśród nich". (Mt 18,19-20)
Co do dróg powołania, zgadzam się, powołanie kojarzy się wszystkim z powołaniem kapłańskim i zakonnym, a nie są to jedyne powołania. Wszyscy jesteśmy powołani do świętości w każdym powołaniu swego życia. Proszę o modlitewne wsparcie..jest ciężko..

Portret użytkownika AnonymousXd
AnonymousXd (anonimowy), 13 grudzień 2013 r.

Różne są drogi ku świętości. Różne drogi powołania. Ale wszystkie piękne jeżeli przebyte Z Chrystusem, mimo swoich ciężarów i trudów. Nie rozumiem czemu ludzie piszący tutaj uważają, że jedyną drogą powołania jest wiadomo co. Tak piszę aby nic nie sugerować tobie. Wybór drogi ku Świętości to nie jest kupno cukierka. Cierpliwości życzę, dobrego spowiednika, i łaski Bożej. :) Dodam, że nie jestem księdzem. Temu napisałem, o dobrego spowiednika, z którym można porozmawiać.

Portret użytkownika seb.
seb. (anonimowy), 5 grudzień 2013 r.

Poszukaj kogoś, kto Ci pomoże, poprowadzi. Musi to być oczywiście osoba życzliwa, a takich przecież nie brakuje. Internet, chociaż może być pomocny, nie zastąpi rozmowy w cztery oczy, która pozwala zgłębić temat. Pan da Ci znak... żeby trochę adwentowo i życiowo jednocześnie zabrzmiało.

Portret użytkownika Anonymous
Anonymous (anonimowy), 5 grudzień 2013 r.

jest takze forum powolaniowe barka rozumiem Ciebie mi niestety zabraklo odwagi poszlam na studia

Portret użytkownika s.MB
s.MB (anonimowy), 23 listopad 2013 r.

A może warto na dni skupienia, aby rozeznać...?

Portret użytkownika Anonymous
Anonymous (anonimowy), 15 listopad 2013 r.

gg 6623078
yesh@gg.pl
Jak byś chciała pogadać

Portret użytkownika AnonymousKazimierz
AnonymousKazimierz (anonimowy), 15 listopad 2013 r.

musiszsama poczuć co w tobie jest i czy czujesz że wytrwasz w powołaniu to trudna sprawa ,nie wiem czy bym się zdecydował . Pozdrawiam i rano pomodlę się za dobry wybór twojej sprawy

Portret użytkownika Ryszard
Ryszard, 14 listopad 2013 r.

Oczwiscie pomodlilem sie za Ciebie. Istnieje jednak forum powołaniowe"FURTA" i przekazuję Tobie link doi modlitw, resztę znajdziesz sama.Jesli o tym nie wiedzialas,to chyba warto sprawdzic. http://www.naszepowolanie.pun.pl/viewtopic.php?id=22
Bóg z Tobą Aniu.
Ryszard

Dodaj nową odpowiedź

Image CAPTCHA