Wasze pomysły

Dodano: 18 styczeń 2014 r.

Witajcie! Mam pytanie dotyczące rekolekcji, weekendów, kursów. Dokładniej chodzi mi o to, czy po( przy) zakończeniu takich spotkań dajecie osobom biorącym w nich udział/ osobom z pokoju jakieś drobne upominki.
Macie jakieś pomysły na jakiś oryginalny upominek? Może dostaliście kiedyś coś skromnego, ale wyjątkowego? : )
Może wypatrzyliście na jakiś stronach, gdzie są inspiracje na zrobienie coś samemu i można to wykorzystać, tylko np. zamiast zdjęcia dać obrazek religijny, a zamiast słów np. " Kocham cię" jakiś cytat z Pisma świętego :-)

Portret użytkownika ukochana
ukochana, 24 styczeń 2014 r.

dziękuję za każdą propozycję i czekam na dalsze:)
bransoletki są extra, szkoda tylko, że nigdy nie zrobiłam sama, a chciałabym...
a co myślicie o tym www.spryciarze.pl/inspiracje/42290. i fragment z Pisma Św. tak jak na bransoletkach w środku?:)

Portret użytkownika karmelek
karmelek (anonimowy), 21 styczeń 2014 r.

bardzo fajną rzeczą dla mnie, taką nowością były bransoletki-różańce ze Słowem Bożym, które dostaliśmy po jednym takim spotkaniu... tu jest stronka na której można je znaleźć: https://www.facebook.com/slowobozedlaciebie
można bez problemu zrobić je samemu, w internecie pewnie da się znaleźć instrukcje jak upleść coś takiego - jest na pewno trochę roboty, ale to też jest potem przyjemne dla uczestników, kiedy dostają coś, w co widać, że ktoś włożył w to swoją pracę... Kiedyś też jako grupa organizatorów (było nas ok.10 osób) wyszywaliśmy poszewki na poduszki z logiem i hasłem spotkania, dla wszystkich uczestników. Efekt był super, ale to już naprawdę bardzo dużo pracy ;)

Portret użytkownika Da.
Da. (anonimowy), 21 styczeń 2014 r.

ja często po jakiś skupieniach lub rekolekcjach dostaję a także sama daję tzw. Afirmacje. Właśnie na takich zakładkach do książek z Edycji św. Pawła albo na takich formatu kartek pocztowych, do kupienia w księgarni katolickiej. Z jednej strony fajny cytat (niekoniecznie z Pisma Św.) a na drugiej stronie piszę kilka słów od siebie: fajnie było Cię poznać itp... :)

Portret użytkownika A.
A. (anonimowy), 19 styczeń 2014 r.

...a może kupić kartki z Edycji św. Pawła z cytatami z Pisma Świętego i włożyć je w ramkę albo antyramę? :)
Jeśli nie znajdziesz takich kartek w księgarni katolickiej, to możesz zajrzeć do sklepu internetowego wydawnictwa. "Perełki" też tam można kupić.

Można też kupić zakładki do książek z myślą z Pisma Świętego.

Portret użytkownika Anonymous
Anonymous (anonimowy), 19 styczeń 2014 r.

Takie książeczki "Perełki" z Edycji św. Pawła. Np. tytuły:"Dziękuje, że znalazłeś się na mojej drodze", "Miłość przenosi góry", "Dla koleżanki"... zawierają piękne sentencje.

Dodaj nową odpowiedź

Image CAPTCHA