danny1

Dodano: 28 grudzień 2012 r.

Witam, straciłem wczoraj pracę i nie wiem co robić, jestem załamany...Jeszcze nie powiedziałem bliskim i boję się to zrobić.
nie wiem co robić, mam 28 lat i żonę.Czuję się bardzo źle

dane kontaktowe
email: 
dantee@op.pl
Portret użytkownika hersmile
hersmile, 30 grudzień 2012 r.

Każdy źle się czuje, kiedy straci pracę. Ale to nie koniec świata. Ja swoją straciłam po to, żeby parę tygodni później znaleźć lepszą. Oddaj tę sprawę Bogu i proś Go o pomoc, On wie, że masz rodzinę na utrzymaniu. Powiedz też swoim bliskim o utracie pracy, bo nie będą mieć żalu o to, że straciłeś zatrudnienie (to jest częste w dzisiejszych czasach), ale o to, że nic nie powiedziałeś. Im więcej osób wie, że szukasz pracy, tym lepiej, bo może znajomy znajomego słyszał, że gdzieś potrzebują kogoś do pracy. Zarejestruj się też w urzędzie pracy - może będą mieli ofertę dla ciebie albo jakieś szkolenie, staż - w tej chwili nie wybrzydzaj za bardzo (to znaczy przyjmij każdą ofertę w granicach rozsądku), bo potrzebujesz pieniędzy. I przede wszystkim głowa do góry, znajdziesz inne zatrudnienie, mnie pomocna okazałą się też nowenna do Św. Josemarii Escrivy. Otrzymałam wszystko tak jak się modliłam - żeby robić to lub to, żeby zarabiać tyle i tyle (oczywiście jestem realistką - nie prosiłam o to, żeby pracować dwie godziny tygodniowo za osiem tysięcy miesięcznie), w takim a takim wymiarze etatu i żeby praca zaczęła się za dwa miesiące (dowiedzieć się o zarudnieniu chciałam wcześniej, żeby mieć spokojne wakacje - chodzi o pracę w edukacji) bo miałam sprawy do załatwienia itd.

Portret użytkownika greko118
greko118, 29 grudzień 2012 r.

Odwagi! Chrystus ci pomoże. Ja mam 9 dzieci i też traciłem pracę a On nigdy mnie nie zostawił. Zwróć się do Niego i zobaczysz

Portret użytkownika azmka
azmka, 28 grudzień 2012 r.

bliscy na pewno Cię wesprą. Jedyne co mogę zrobić to obiecać modlitwę

Portret użytkownika molly
molly, 28 grudzień 2012 r.

Niestety nie mogę nic poradzić - mam tylko 16 lat i nie mam doświadczenia. Pomodlę się za Ciebie.

Dodaj nową odpowiedź

Image CAPTCHA