Laki

Dodano: 16 luty 2013 r.

witajcie :)

Piszę do Was ten list i wkładam do butelki, rozsyłając pokładam nadzieję,że tak wiele jest możliwe dzięki dobrej woli,chęci i pomocy drugiego człowieka.

nazywam się Aga, dla przyjaciół Laki, jestem po wypadku medycznym spowodowanym przez błąd człowieka,źle podany zastrzyk z Penicyliny uszkodził mi całą nogę, łącznie z utratą czucia i brakiem rozwoju, bardzo długo walczę o siebie, całe lata, jestem po 11 operacjach, pare razy uczyłam się chodzić na nowo, chciałabym bardzo byście mi pomogli, chodzi o 1% podatku który można rozliczyć dla mnie, proszę też osoby które mają coś wspólnego z dziennikarstwem albo swoje blogi o umieszczenie informacji o mnie,każda pomoc jest istotna.

Potrzebuje na leczenia powyżej 100 tys zł.
Problem polega na tym,że borykam się od lat z przeciążeniem drugiej nogi,konsekwencje przyszły w postaci niszczenia stawów biodro, kolano, silnej eksploatacji stawów - to noga na której głównie chodzę i przeciążam całe lata, z uwagi na niedowład, uszkodzenia i przejścia lewej nogi. Jak zniszczą się stawy to ja nie będę chodzić. Chcę tylko godnie żyć i cieszyć się tym co mam :)

zapraszam na moją stronkę

www.agataklepek.tk

można także ze mną się kontaktować mailowo

------------------------

Bardzo Was proszę o 1% podatku

KRS 0000311733

w celu szczegółowym :

Na rehabilitację i leczenie Agaty Klepek

--------------------------------------

dziękuję za każde wsparcie :) z całego serducha

Zmaganie ze swoim cierpieniem nie jest łatwe, jednak staram się kochać życie, nie poddawać się,mimo bólu,przeciwności znajdywać SENS,KOLORY,PASJĘ.To jest moją motywacją i trzyma mnie by iść dalej.

dane kontaktowe
Portret użytkownika Sasiek
Sasiek, 2 marzec 2013 r.

Cieszę się z Twojego nastawienia :) Fajnie, że jest siła w duchu
gg 6623078

Dodaj nową odpowiedź

Image CAPTCHA